Hotel Hamilton, Świnoujście

O rehabilitacji

04 kwi '20
05 kwi '20
  1. Strona główna
  2. Rehabilitacja
  3. O rehabilitacji

Pomoc profesjonalisty

Pomoc profesjonalisty

Zdrowie, kondycja, witalność.....

Nowoczesna baza zabiegowa świadczy usługi z zakresu rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej. Rehabilitacja w naszym hotelu została przygotowana z myślą o osobach, które potrzebują kontynuacji leczenia po przebytych operacjach, zabiegach i kontuzjach oraz do dalszej profilaktyki zdrowotnej.  Podczas wypoczynku zadbasz o swoje zdrowie  a zespół naszych specjalistów, pomoże i zadba abyś poczuł nowe siły witalne i wewnętrzny spokój. Ciesz się zdrowiem o każdej porze roku .....

 
Pomoc profesjonalisty
Pomoc profesjonalisty

Szeroka oferta

Nasze metody terapeutyczne, wspomagają leczenie w zakresie chorób narządu ruchu, po zabiegach operacyjnych kręgosłupa, zabiegach z zakresu ortopedii, stany pourazowe, kontuzje, choroby układu oddechowego ( przewlekłe nieżyty dróg oddechowych).

Oferty specjalne

Oferty specjalne to doskonałe programy pobytów, przygotowane przez nasz Zespół na szczególne okazje i okoliczności. Kalendarz ofert specjalnych tworzymy w oparciu o oczekiwania i marzenia Gości. 

Nasze oferty specjalne zachęcają aby wybrać najlepszy moment na wypoczynek i regenerację sił witalnych. 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen