Hotel Hamilton, Świnoujście
Zdrowotna majówka

Zdrowotna majówka

 1. Startseite
 2. Angebote
 3. Zdrowotna majówka

Details des Angebots

 • 3 Nächte
 • HP - Halbpension
 • noclegi w komfortowych pokojach Deluxe
 • śniadania i obiadokolacje
 • konsultację medyczną*
 • 3 zabiegi/ os dorosła/ na pobyt
 • wstęp wolny do strefy wellness
 • nieograniczony dostęp do WiFi

W celu zaplanowania zabiegów należy zgłosić się do recepcji Spa /Medical (poziom -1) w pierwszym dniu pobytu do godziny 16:00 lub w kolejnym dniu najpóźniej do godziny 12:00.

W przypadku niezgłoszenia się zabiegi PRZEPADAJĄ.

 

     Cena nie zawiera:

- opłaty klimatycznej 4,40 PLN/ doba / osoba

- garażu podziemnego 60 PLN/ doba 

Informacje dodatkowe:

W dniu przyjęcia, wszyscy Goście obligatoryjnie zgłaszają się na testy antygenowe - wymazowe na obecność przeciwciał SARS- CoV-2.

Cena testu osoba dorosła, dzieci powyżej 12 roku życia - 40 zł

Testy nie dotyczą Gości którzy:

 • posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu dwiema dawkami przeciwko SARS-CoV-2,
 • posiadają imienny, negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonany na cztery dni przed przyjazdem 
 • przechorowali Covid 19 - przedstawią zaświadczenie od lekarza lub wypis ze szpitala – dokumentujące termin przechorowania w okresie nie przekraczającym 180 dni przed dniem rozpoczęcia pobytu
 • przechorowali Covid 19 i posiadają imienny wynik badania diagnostycznego ilościowego na obecność przeciwciał IgG , którego termin nie przekracza 180 dni przed dniem rozpoczęcia pobytu 

 

    W przypadku zamknięcia hotelu z powodu COVID-19 gwarantujemy zwrot zaliczki w ciągu 7 dni od planowanego dnia rozpoczęcia pobytu

 • codzienne sprzątanie pokoi odbywa się w godzinach 7:00 – 20:00.
 • po wymeldowaniu i opuszczeniu pokoju dokonujemy szczegółowej dezynfekcji pokoju, procedurę sprzątania przeprowadzamy zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, wykorzystujemy tylko certyfikowane środki czystości.
 • bezpieczeństwo - stosujemy procedury sanitarne aby nasi Goście mogli w pełni cieszyć się spokojnym wypoczynkiem z zachowaniem obowiązujących wymogów. Polityka bezpieczeństwa obowiązująca w Hotelu Hamilton uwzględnia najwyższe standardy w kwestii higieny, organizacji i logistyki i jest zgodna z aktualnymi wytycznymi (GIS, MZ, WHO) i obowiązującymi procedurami rządowymi.

Bezpłatna anulacja

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 30 dni przed przyjazdem, W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za 30.00% wartości rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za 30.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online.

zusätzliche Information
Ankunft 15:00
Abfahrt 11:00
Politik gegenüber Kindern

Kinder unter 3 Jahren übernachten kostenlos, wenn sie im Bett der Eltern schlafen. Kinder ab dem 15. Lebensjahr werden als vollwertig gezählt.

Tierpolitik

Haustiere nicht gestattet.

Parkinformationen

Das Parken wird zusätzlich bezahlt - ohne Vorbehalt

akzeptierte Zahlungskarten
Visa Visa Electron MasterCard Maestro

Schauen Sie sich auch unsere anderen Angebote an

Sonderangebote sind ausgezeichnete Aufenthaltsprogramme, die von unserem Team für besondere Anlässe und Umstände vorbereitet werden. Wir erstellen einen Kalender mit Sonderangeboten, die auf den Erwartungen und Träumen unserer Gäste basieren. Unsere Sonderangebote ermutigen Sie, den besten Moment zum Ausruhen und Regenerieren zu wählen.
mobile nav bg
siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen