Hotel Hamilton, Świnoujście

Spa

25 maj '20
26 maj '20
  1. Strona główna
  2. Centrum SPA
  3. Spa

Tu zaznasz spokoju, harmonii i poczujesz się wyjątkowo

Tu zaznasz spokoju, harmonii i poczujesz się wyjątkowo

Niezwykła strefa SPA

Niezwykła strefa Spa, pełna spokoju i harmonii, stworzona z pasją, by każdy czuł się tutaj wyjątkowo.

Naszym celem jest wprowadzenie Państwa w stan głębokiego relaksu, podarowanie chwili wytchnienia i poprawa samopoczucia.

 
Tu zaznasz spokoju, harmonii i poczujesz się wyjątkowo
Tu zaznasz spokoju, harmonii i poczujesz się wyjątkowo

Bogata oferta zabiegów kosmetycznych 

Oferujemy bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych, nowocześnie urządzone gabinety oraz kameralną atmosferę. Nasz profesjonalny zespół zadba o Państwa komfort podczas całego pobytu w Strefie Spa. Zaopatrzeni w sprzęt najwyższej jakości, dokonamy wszelkich starań by nasze zabiegi były przyjemne i efektywne.

Kosmetyki i programy Diego Dalla Palma

Diego Dalla Palma to włoska marka kosmetyków, charakteryzująca się wyrafinowanym stylem oraz nowatorskim podejściem. Stworzona przez kreatora wizerunku, szybko stała się liderem włoskiej branży urodowej. Innowacyjne rozwiązania marki to efekt intensywnych prac badawczych, połączenia naukowego podejścia z włoską tradycją piękna.

Specjalnie dobrane programy pielęgnacyjne, oparte  na opatentowanych składnikach aktywnych przywracają harmonię komórkom skóry, przynosząc nam długotrwałe piękno. Diego Dalla Palma połączyło siłę i skuteczność współczesnej medycyny z możliwościami zaawansowanej kosmetologii dając nam szansę na profesjonalną, kompleksową pielęgnację kosmetyczną.

 

 

Oferty specjalne

Oferty specjalne to doskonałe programy pobytów, przygotowane przez nasz Zespół na szczególne okazje i okoliczności. Kalendarz ofert specjalnych tworzymy w oparciu o oczekiwania i marzenia Gości. 

Nasze oferty specjalne zachęcają aby wybrać najlepszy moment na wypoczynek i regenerację sił witalnych. 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij