Hotel Hamilton, Świnoujście

Spa & Wellness

27 maj '19
28 maj '19

Spa & Wellness

27 maj '19
28 maj '19

Spa & Wellness

27 maj '19
28 maj '19

Spa & Wellness

27 maj '19
28 maj '19

Spa & Wellness

27 maj '19
28 maj '19
  1. Strona główna
  2. Centrum SPA
  3. Spa & Wellness

Tu zaznasz spokoju, harmonii i poczujesz się wyjątkowo

Tu zaznasz spokoju, harmonii i poczujesz się wyjątkowo

Niezwykła strefa SPA

Niezwykła strefa Spa, pełna spokoju i harmonii, stworzona z pasją, by każdy czuł się tutaj wyjątkowo.

Naszym celem jest wprowadzenie Państwa w stan głębokiego relaksu, podarowanie chwili wytchnienia i poprawa samopoczucia.

 
Tu zaznasz spokoju, harmonii i poczujesz się wyjątkowo
Tu zaznasz spokoju, harmonii i poczujesz się wyjątkowo

Bogata oferta zabiegów kosmetycznych 

Oferujemy bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych, nowocześnie urządzone gabinety oraz kameralną atmosferę. Nasz profesjonalny zespół zadba o Państwa komfort podczas całego pobytu w Strefie Spa. Zaopatrzeni w sprzęt najwyższej jakości, dokonamy wszelkich starań by nasze zabiegi były przyjemne i efektywne.

Baseny, sauny, łaźnie i jacuzzi

Strefa SPA & WELLNESS to również baseny, sauny, łaźnie i jacuzzi, gdzie oddacie się Państwo w pełni wypoczynkowi. Znane nie od dziś, dobroczynne działanie wody, połączone z przyjemnym otoczeniem pozwoli przywrócić równowagę ciała i duszy. 

Starannie dobrany sprzęt

Dysponujemy także przestronną bazą zabiegową, wyposażoną w starannie dobrany sprzęt, co pozwoli nam zadbać o Państwa zdrowie i aktywność ruchową. Dla tych z Państwa, którzy czas wolą spędzać aktywnie oferujemy siłownię, salę fitness oraz rozbudowany program zajęć prowadzonych przez specjalistów.  

Kosmetyki i programy Diego Dalla Palma

Diego Dalla Palma to włoska marka kosmetyków, charakteryzująca się wyrafinowanym stylem oraz nowatorskim podejściem. Stworzona przez kreatora wizerunku, szybko stała się liderem włoskiej branży urodowej. Innowacyjne rozwiązania marki to efekt intensywnych prac badawczych, połączenia naukowego podejścia z włoską tradycją piękna.

Specjalnie dobrane programy pielęgnacyjne, oparte  na opatentowanych składnikach aktywnych przywracają harmonię komórkom skóry, przynosząc nam długotrwałe piękno. Diego Dalla Palma połączyło siłę i skuteczność współczesnej medycyny z możliwościami zaawansowanej kosmetologii dając nam szansę na profesjonalną, kompleksową pielęgnację kosmetyczną.

 

 

Siłownia w hotelu

Hotelową siłownię wyposażyliśmy w najwyższej klasy sprzęt, który gwarantuje komfort realizacji ćwiczeń oraz bezpieczeństwo. Dzięki wielu
urządzeniom możliwe jest trenowanie wszystkich partii ciała wg własnych preferencji i z dobranym indywidualnie obciążeniem. Bez względu na to czy preferujesz ćwiczenia cardio czy siłowe, w hotelowej siłowni znajdziesz odpowiedni sprzęt do obu rodzajów aktywności. Jeżeli nie wiesz jaki zestaw ćwiczeń będzie dla Ciebie najlepszy, skorzystaj z porad naszego trenera.

Oferty specjalne

Oferty specjalne to doskonałe programy pobytów, przygotowane przez nasz Zespół na szczególne okazje i okoliczności. Kalendarz ofert specjalnych tworzymy w oparciu o oczekiwania i marzenia Gości. 

Nasze oferty specjalne zachęcają aby wybrać najlepszy moment na wypoczynek i regenerację sił witalnych. 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij