Hotel Hamilton, Świnoujście

O nas

25 maj '20
26 maj '20
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. O nas

Witamy w Hotelu Hamilton w Świnoujściu

Witamy w Hotelu Hamilton w Świnoujściu

WYPOCZYNEK W WYJĄTKOWYM MIEJSCU

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa w nasze progi. To wyjątkowe miejsce położone w malowniczej krainie 44 wysp. Nasza wizja to zdrowy i aktywny wypoczynek w wyjątkowym miejscu.

Nowoczesny design i pięciogwiazdkowy standard to idealne miejsce na całoroczny wypoczynek, rehabilitację i relaks dla całej rodziny. Nasz hotel to, także wyjątkowe miejsce na udaną imprezę biznesową i spotkania w gronie przyjaciół.

Witamy w Hotelu Hamilton w Świnoujściu
Witamy w Hotelu Hamilton w Świnoujściu

MIEJSCE PEŁNE ATRAKCJI

Nowoczesny i przyjazny oraz pełen atrakcji hotel zapewni doskonały wypoczynek w przyjaznej i wyjątkowej atmosferze.

Harmonia i bliskość natury gwarantuje udany wypoczynek a także odprężenie podczas urlopu, rehabilitacji i wypadów weekendowych.

Dla Twojego dziecka

Dla najmłodszych Gości w tym wyjątkowym miejscu przygotowaliśmy kącik malucha.

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Nasz zespół to profesjonalna i pełna dobrej energii grupa ludzi, która dołoży wszelkich starań abyś wspaniale wypoczął i z przyjemnością do nas powrócił. Natura uzdrawia a Twoje zdrowie jest najważniejsze. Podaruj sobie odrobinę luksusu w zapierającym dech w piersiach  Hotelu Hamilton.

Oferty specjalne

Oferty specjalne to doskonałe programy pobytów, przygotowane przez nasz Zespół na szczególne okazje i okoliczności. Kalendarz ofert specjalnych tworzymy w oparciu o oczekiwania i marzenia Gości. 

Nasze oferty specjalne zachęcają aby wybrać najlepszy moment na wypoczynek i regenerację sił witalnych. 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij